Bölcskey Ferenc: Tavasz Budakalászon (1933)

Bölcskey Ferenc (1897-?)

Tavasz Budakalászon (1933)

Technika: olaj, kartonlemez
Méret: 70 x 86 cm
j.j.l.: Bölcskey 933. okt. Budakalász
Kikiáltási ár: 180 000 Ft (477 EUR*, 520 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%