Rudnay Gyula: Bolond Istók

66

Rudnay Gyula (1878-1957)

Bolond Istók

Technika: rézkarc, papír
Méret: 23 x 18 cm
j.j.l.: Rudnay
Kikiáltási ár: 25 000 Ft (69 EUR*, 76 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%