163

Tihanyi Lajos (1885-1938)

Bölöni György portréja

Technika: litográfia, papír
Méret: 32 x 25 cm
j.b.l.: Bercinek és Margitnak Lajos Paris I./ j. 24
Kikiáltási ár: 1 000 000 Ft (3 213 EUR*, 3 478 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%