87

Bornemisza László (1910-1995)

Dunai táj

Technika: olaj, vászon
Méret: 49,5 x 60,5 cm
j.j.l.: Bornemisza L
HUF 550 000 — 700 000
EUR 1 528 — 1 944
USD 1 682 — 2 141

Kikiáltási ár: 420 000 Ft (1 167 EUR*, 1 284 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%