158

Bornemisza László (1910-1995)

Kék lány

Technika: olaj, farost
Méret: 67 x 48 cm
j.j.l.: Bornemisza
Kikiáltási ár: 750 000 Ft (2 410 EUR*, 2 608 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • A licit-regisztráció lezárul: 2021.08.14. 16:00