Borsos Miklós: Kő és madár

Borsos Miklós (1906-1990)

Kő és madár

Technika: rézkarc, papír
Méret: 19,5 x 29,5 cm
j.j.l.: Borsos Miklós
j.b.l.: Borsos M. Kő és madár
Kikiáltási ár: 24 000 Ft (67 EUR*, 73 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • Licitzárás: 2022.11.29. 20:00