281

Duschanek János (1947-2013)

Boszorkány

Technika: olaj, farost
Méret: 33 x 63 cm
j.j.l.: Duschanek J.
Kikiáltási ár: 140 000 Ft (450 EUR*, 487 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%