142

Cassel, Léon Louis (1873-1961)

Bruges-i részlet

Technika: olaj, vászon
Méret: 72,5 x 93 cm
j.j.l.: L. Cassel

Szereplet a Virág Judit Galéria árverésén.
Kikiáltási ár: 1 100 000 Ft (3 535 EUR*, 3 825 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%