Bucskó Mihály (1974)

Téli fürdőzők (2005)

Technika: olaj, vászon
Méret: 110 x 150 cm
j.h.: Bucskó Mihály
Kikiáltási ár: 450 000 Ft (1 194 EUR*, 1 301 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • A licit-regisztráció lezárul: 2023.02.01. 16:00