252

Körmendi-Frimm Ervin (1885-1939)

Buda gőzhajóval

Technika: olaj, vászon
Méret: 44 x 62 cm
j.b.l.: Körmendi Frim
Kikiáltási ár: 120 000 Ft (386 EUR*, 417 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%