250

Tichy Kálmán (1888-1968)

Budagyöngye piac

akvarell, papír, 24 x 32 cm, j.j.l.: Tichy K. 1954, j.k.l.: Budagyöngye, 1954 júl26.
Kikiáltási ár: 36 000 Ft (116 EUR*, 125 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
festmény