28

Budai antik ezüst keresztelőpohár

Technika: 13 latos antik ezüst
Méret: 96 g, 11,5 x 6,5 cm
jelzett: Buda 18??-es fémjel, JW (Josephus Wurtzinger) mesterjegy ( 17 )
Kikiáltási ár: 130 000 Ft (418 EUR*, 452 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%