198

Zádor István (1882-1963)

Budai látkép

rézkarc, papír
25 x 34 cm
j.j.l.: Zádor István 1921
Kikiáltási ár: 5 000 Ft (16 EUR*, 17 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%