BUDAPEST [Ötnyelvű (olasz, magyar, német, francia, angol) képes album Budapestről].

84

Budapest, 1939, a szerző kiadása, 26 cm, 116 oldal+100 kép, 75 oldal+52 kép. Kiadói, dombornyomásos, festett és aranyozott egészvászon kötésben.
Kikiáltási ár: 6 000 Ft (19 EUR*, 21 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • Nyertes licit: 7 000 Ft