17

Dobroszláv József (1932-2016)

Budapest- Szabadság híd (1994)

Technika: akvarell, papír
Méret: 34 x 47 cm
j.b.l.: Dobroszláv József 1994
Kikiáltási ár: 35 000 Ft (112 EUR*, 122 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%