94

Bukta Imre (1952)

Fiatalítás (1999)

Technika: litográfia, papír
Méret: 72 x 50 cm
j.j.l.: Bukta Imre 1999, középen: 65/65

Dobos Máté felajánlásával
Kikiáltási ár: 100 000 Ft (278 EUR*, 306 USD*)