Ismeretlen festő (XVIII. század)

Bűnbánó Magdolna

Technika: olaj, dublírozott vászon
Méret: 95 x 75 cm

restaurált
Kikiáltási ár: 550 000 Ft (1 528 EUR*, 1 682 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • Licitzárás: 2022.11.29. 20:00