Istókovits Kálmán (1898-1990)

Bundás nő

olaj, vászon, 100 x 70 cm, j.b.l.: Istókovits K.
Kikiáltási ár: 260 000 Ft (722 EUR*, 795 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • Licitzárás: 2022.11.29. 20:00