552

Schéner Mihály (1923-2009)

Butéliák

Technika: olaj, farost
Méret: 34,5 x 60,5 cm
j.j.l.: Schéner 87
HUF 200 000 — 300 000
EUR 643 — 964
USD 696 — 1 043

Kikiáltási ár: 120 000 Ft (386 EUR*, 417 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%