Gorka Géza: Butykos
Gorka Géza: Butykos

Gorka Géza (1895-1971)

Butykos

Technika: mázas kerámia
Méret: 18 x 13 cm
jelzett: masszába karcolt Gorka GNV márkajelzés, restaurált