183

Byhon Győző (1959)

Kikötő II. (2021)

Technika: akril, vegyes technika, vászon
Méret: 80 x 40 cm
j.j.l.: Byhon
Kikiáltási ár: 340 000 Ft (1 093 EUR*, 1 182 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%