18

Tóth Angelika (1977)

Cake 2020

Technika: akril, vászon
Méret: 90 x 90 cm
j.j.l.: Tóth Angelika 2020
Kikiáltási ár: 1 100 000 Ft (3 535 EUR*, 3 825 USD*)