Hincz Gyula (1904-1986)

Capricio

Technika: rézkarc, papír
Méret: 29 x 39 cm
j.j.l.: Hincz
j.b.l.: Capricio 1/93
Kikiáltási ár: 44 000 Ft (122 EUR*, 135 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • Licitzárás: 2022.11.29. 20:00