716

Toulouse-Lautrec, Henri de (1864-1901)

Catalogue d'Affiches artistiques

Technika: színes litográfia, papír
Méret: 24 x 32 cm
j.j.l.: HTL
Kikiáltási ár: 50 000 Ft (161 EUR*, 174 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%