48

Bér Rudino (1973)

Central Park, NY

Technika: akril, vászon
Méret: 160 x 160 cm
j.j.l.: Rudino 010
Kikiáltási ár: 750 000 Ft (2 410 EUR*, 2 608 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%