79

Cholnoky Jenő: A Föld és élete. I-VI. köt.

Bp. (1936-37). Franklin. Több száz képpel és térképpel, az önálló térképek színesek.
I. köt. Európa. 738p. + 1 térk. IV. köt. Amerika. 612p. + 2 térk.
II. köt. Ázsia. 675p. + 1 térk. V. köt. Ausztrália. Óceánia. Sarkvidékek. + 1 térk.
III. köt. Afrika. 518p. + 1 térk. VI. köt. Magyarország földrajza. 529p. + 1 térk.
Egységes, kiadói, aranyozott gerincű és táblájú egészvászon-kötésben. Teljes sorozat!
Kikiáltási ár: 12 000 Ft (39 EUR*, 42 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%