505

Borsos Miklós (1906-1990)

Cigánylapos

Technika: olaj, vászon
Méret: 40 x 50 cm
j.j.l.: Borsos M
Almási Tibor szakvéleményével
HUF 420 000 — 540 000
EUR 1 350 — 1 735
USD 1 461 — 1 878

Kikiáltási ár: 300 000 Ft (964 EUR*, 1 043 USD*)

Villámáron azonnal elvihető!
Villámár: 390 000 Ft (1 253 EUR*, 1 356 USD*)

FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • Licitzárás: 2021.04.25. 20:00