Borsos Miklós (1906-1990)

Cigánylapos

Technika: olaj, vászon
Méret: 40 x 50 cm
j.j.l.: Borsos M
Almási Tibor szakvéleményével

Ár: 420 000 Ft (1 350 EUR*, 1 461 USD*)