110

Endrédy György (1910-1988)

Napraforgó

Technika: akvarell, papír
Méret: 30 x 36,5 cm
j.b.l.: Endrédy György 1959. X.
Kikiáltási ár: 15 000 Ft (48 EUR*, 52 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%