274

Péterfy Ábel (1976)

Szörfös

Technika: olaj, vászon
Méret: 35 x 55 cm
jelezve a hátoldalon: Péterfy Ábel 2017
HUF 240 000 — 280 000
EUR 667 — 778
USD 734 — 856

Kikiáltási ár: 140 000 Ft (389 EUR*, 428 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%