35

Tánczos György (1973)

Vízi asszociáció

Technika: olaj, vászon
Méret: 150 x 100 cm
jelezve a hátoldalon: Tánczos György
HUF 360 000 — 400 000
EUR 1 000 — 1 111
USD 1 101 — 1 223

Kikiáltási ár: 280 000 Ft (778 EUR*, 856 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%