262

Nagy Gábor György (1966)

Idő (2016)

Technika: olaj, vászon
Méret: 75 x 130 cm
jelezve a hátoldalon: Nagy Gábor György 2016
HUF 460 000 — 500 000
EUR 1 278 — 1 389
USD 1 407 — 1 529

Kikiáltási ár: 320 000 Ft (889 EUR*, 979 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%