261

Őry Annamária (1980)

Tükröződés II. (2017)

Technika: olaj, vászon
Méret: 90 x 120 cm
jelezve a hátoldalon: 2017 Hánoi Őry Annamária
HUF 600 000 — 650 000
EUR 1 667 — 1 806
USD 1 835 — 1 988

Kikiáltási ár: 470 000 Ft (1 306 EUR*, 1 437 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%