297

Péterfy Ábel (1976)

Vitorlások alkonyatban (2017)

Technika: olaj, vászon
Méret: 30 x 50 cm
jelezve a hátoldalon: Péterfy Ábel 2017
HUF 220 000 — 240 000
EUR 611 — 667
USD 673 — 734

Kikiáltási ár: 125 000 Ft (347 EUR*, 382 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%