6194

Szőnyi István (1894-1960)

Cím nélkül (1925)

Technika: rézkarc, papír
Méret: 8 x 10 cm
j.j.l.: Szőnyi István, rézkarcon: b.l.: Sz. 925
  • Nyertes licit: 10 000 Ft