Csurka Eszter: Cím nélkül (PSG tétel)

274

Csurka Eszter (1969)

Cím nélkül (PSG tétel)

olaj, vászon, vegyes technika,
55 x 55 cm,
Kikiáltási ár: 270 000 Ft (868 EUR*, 939 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%