17

Juhász Dóra (1974)

Cím nélkül (2014)

Technika: olaj, vászon
Méret: 120x100 cm
j.h.: Juhász Dóra 2014
HUF 700 000 — 900 000
EUR 1 944 — 2 500
USD 2 141 — 2 752

Kikiáltási ár: 450 000 Ft (1 250 EUR*, 1 376 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%