121

Borgó (1950)

Cím nélkül

Technika: olaj, vászon
Méret: 160 x 140 cm
j.k.l.: Borgó 2002
Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft (5 141 EUR*, 5 564 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%