253

Csurka Eszter (1969)

Cím nélkül

Technika: olaj, vászon
Méret: 55 x 55 cm
j.h.: Csurka Eszter
Kikiáltási ár: 600 000 Ft (1 928 EUR*, 2 087 USD*)

Villámáron azonnal elvihető!
Villámár: 780 000 Ft (2 506 EUR*, 2 713 USD*)

FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • Licitzárás: 2020.11.29. 20:00