23

Nagy Zsófi (1983)

Cím nélkül (2011)

Technika: olaj, vászon
Méret: 60 x 60 cm
j.h.: Nagy Zsófi
Kikiáltási ár: 300 000 Ft (964 EUR*, 1 043 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • A licit-regisztráció lezárul: 2021.08.14. 16:00