32

Fóth Ernő (1934)

Cím nélkül (1990)

Technika: olaj, farost
Méret: 55 x 40 cm
j.j.l.: Fóth Ernő 90
Kikiáltási ár: 260 000 Ft (835 EUR*, 904 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • A licit-regisztráció lezárul: 2021.10.26. 16:00