85

Lossonczy Tamás (1904-2009)

Cím nélkül 1.

olaj, vászon, 55 x 50 cm, j.j.l.: Lossonczy Tamás
Kikiáltási ár: 250 000 Ft (803 EUR*, 869 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
PSG tétel
festmény