101

Csurka Eszter (1969)

Cím nélkül

Technika: olaj, vászon
Méret: 55 x 55 cm
Kikiáltási ár: 450 000 Ft (1 446 EUR*, 1 565 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%