324

Herman Levente (1976)

Cím nélkül

Technika: olaj, vászon
Méret: 120 x 140 cm
2015.
jelezve hátoldalon
HUF 900 000 — 1 000 000
EUR 2 892 — 3 213
USD 3 130 — 3 478

Kikiáltási ár: 650 000 Ft (2 089 EUR*, 2 260 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%