115

Csurka Eszter (1969)

Cím nélkül

Technika: olaj, vászon
Méret: 55 x 55 cm
jelezve a hátoldalon: Csurka Eszter
HUF 770 000 — 1 000 000
EUR 2 139 — 2 778
USD 2 355 — 3 058

Kikiáltási ár: 550 000 Ft (1 528 EUR*, 1 682 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%