Szőnyi István: Cipőt fűző fiú

143

Szőnyi István (1894-1960)

Cipőt fűző fiú

Technika: olaj, vászon
Méret: 40 x 50 cm
j.j.l.: Szőnyi
HUF 2 200 000 — 2 800 000
EUR 7 069 — 8 997
USD 7 651 — 9 737

Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft (4 820 EUR*, 5 216 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • A licit-regisztráció lezárul: 2018/12/15 18:30