Szőnyi István: Cipőt fűző fiú

3

Szőnyi István (1894-1960)

Cipőt fűző fiú

Technika: olaj, vászon
Méret: 40 x 50 cm
j.j.l.: Szőnyi
Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft (4 820 EUR*, 5 216 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%