76

Földesi Barnabás (1980)

Claude Monet monográfia (2017)

Technika: olaj, vászon borítású Claude Monet monográfia
Méret: 39 x 28,5 x 2 cm
j: belső oldalon: Földesi Zirc, 2017
Kikiáltási ár: 110 000 Ft (353 EUR*, 383 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%