59

Devil, Naomi (1987)

Cornetto (2018)

Technika: olaj, vászon
Méret: 90 x 120 cm
j.j.l.: N 2018
Kikiáltási ár: 450 000 Ft (1 446 EUR*, 1 565 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%