64

Breznay Pál (1962)

Cote Croate (2014) - Horvát tengerpart (2014)

Technika: olaj, vászon
Méret: 127 x 132 cm
j.j.l.: Pál Breznay 2014-15
HUF 2 800 000 — 3 600 000
EUR 7 778 — 10 000
USD 8 563 — 11 009

Kikiáltási ár: 2 000 000 Ft (5 556 EUR*, 6 116 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%